Homem Mergulho
05
dni
Bonito

Dzień 01: Campo Grande – Bonito

Przywitanie na lotnisku i transfer do miasta Bonito. Przyjazd, zakwaterowanie i kolacja.

Dzień 02: Bonito 

Śniadanie i wycieczka Eco Park Passeio de Bote. Wycieczka odbywa się w pontonach po jednej z głównych rzek regionu. Na odcinku 5 km pontony płyną przez trzy małe wodospady  z przystankiem na  ok. 20 min. Podczas wycieczki mamy okazję podziwiać egzotyczną faunę i florę.  Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 03: Bonito

Śniadanie i wycieczka Blue Lake Grotto: Jezioro uważane za pocztówkę miasta Bonito. Podczas zejścia około 150 metrów można zobaczyć jezioro o intensywnie turkusowym kolorze. Oprócz piękna jeziora mamy okazję podziwiać formacje geologiczne o różnych kształtach i rozmiarach. Czas wolny na obiad.  W godzinach popołudniowych wyjazdu do Flutuaçao Rio da Prata. Wycieczka rozpoczyna się od przyjemnego spaceru po nadbrzeżnym lesie Rio da Prata. Na końcu znajduje się źródło rzeki Olho D'Água, naturalnie krystalicznej wody. W dalszej części wycieczki będzie okazja do podziwiania podwodnego świata, zamieszkanego przez dziesiątki gatunków ryb i roślin wodnych. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 04: Bonito

Śniadanie. Wycieczka po odnodze rzeki Miranda. Na tej trasie można zobaczyć ptaki takie jak: zimorodek, bigots, czaple, socós, jastrzębie i wiele innych. Wycieczka jest również doskonałą okazja do zobaczenia aligatora, wydry czy mrówkojada. Powrót do hotelu. Nocleg. 

Dzień 05: Bonito - Campo Grande 

Śniadanie i transfer na lotnisko.