Pięć motywów żeby wyjechać do Brazylii - Drugi motyw – naturalne piękno i klimat.

Atualizado: Abr 14

Brazylia to ogromny kraj liczący 8 milionów kilometrów kwadratowych, a co za tym idzie szczyci się niezliczonym i zróżnicowanym naturalnym pięknem. Wspaniałe, liczące 7 tysięcy kilometrów wybrzeże z przepięknymi wyspami, zatokami, plażami. Miasta położone nad Oceanem Atlantyckim pozwalają na cudowny wypoczynek. Dla zwolenników aktywnego wypoczynku istnieje możliwość nurkowania, Surfingu, windsurfingu, eksploatacji wysp. Jest niemożliwością będąc w Brazylii i pominąć poznanie takich miast jak Buzios, Paraty, Florianopolis. Dla tych, którzy unikają plaż, nie ma problemu, można poznać Wodospady Iguacu i Corcovado należące do 7 cudów współczesnego świata.

#pallottitour #brazyliatour #brazylia #brazylii


Na granicy z Argentyna w Foz de Iguacu, w środku tropikalnego lasu znajduję się 275 wodospady, tutaj również możemy zaobserwować różne gatunki ptaków i zwierząt. Bogactwo naturalne to przede wszystkim Lasy Amazonii. Będąc w Manaus możemy poznać nie tylko przyrodę, ale i jej pierwotnych mieszkańców: Indian. Piękno Brazylii nie kończy się na Amazonii. Cudowne miasto Rio de Janeiro przyciąga turystów słynnym pomnikiem Chrystusa Odkupiciela na wzgórzu Corcovado, Głową Cukru i uważanym za jeden z największych parków przyrody w mieście Floresta da Tijuca.

W Brazylii panuje nieustające lato. W zimie, na południu kraju temperatura minima nie przekracza -5, natomiast w Rio de Janeiro nie spada poniżej + 15, średnia temperatura to około 35 stopni.

#pallottitour #brazyliatour

0 comentário

Posts recentes

Ver tudo

Camille Santos  

    +55 21 998 622 229 

Email: camille@pallottitour.com
 Skype: camille.pallottitour 

Casimiro Pac 
+48 516 738 421 

Email: casimiro@pallottitour.com 

Skype: casimiro2

Pallotti Tour Agência de Viagens LTDA
 
CNPJ: 07.772.005/0001-81
Niterói - Rio de Janeiro - Brasil
Cadastur: 19.022680.10.0001-3 
cadastur-logo.png
  • Facebook Social Icon
  • Twitter ícone social
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram ícone social
Desenvolvimento: mscriacao@gmail.com - 21 98176-2047 (Marcello Santos)