14
dni
PROGRAMY 7

Argentyna,  Brazylia

Skontaktuj się z nami i zadaj swoje pytania!

Casimiro Pac ( Po Polsku) 

Tel: 00 351 918 915 835

Email: casimiro@pallottitour.com • Skype: casimiro2

Camille Santos  (portugalski, angielski)

Tel: 00 55 21 26193224 / 00 55 21 998 622229

Email: camille@pallottitour.com• Skype: camille.pallottitour 

SKRIPT

Dzień 01: Polska – Argentyna

Zbiórka na lotnisku w Warszawie dwie godziny przed odlotem. Wylot do Buenos Aires przez jeden z europejskich portów lotniczych.

 

Dzień 02: Buenos Aires

Przylot do Buenos Aires o poranku. Zwiedzanie pięknego Buenos Aires: katedra, piękne gmachy centralnej części miasta, Casa Rosada – siedziba prezydenta na Placu Majowym, najważniejsze place i pomniki. Wspólne zdjęcie przy wspaniałym pomniku Św. Jana Pawła II. Udajemy się też do miejsca, gdzie mieszkał kardynał Jorge Bergoglio, obecny Ojciec Święty  Franciszek. Wizyta w dzielnicy artystów La Boca. Kiedyś była to dzielnica robotników portowych, dziś pełna kolorytu i modna część miasta. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

 

Dzień 03: Buenos Aires

Po dłuższym odpoczynku i śniadaniu dalsze zwiedzanie Buenos Aires . Wizyta na pięknym cmentarzu Recoletta. Spacer po deptaku Florida, mnóstwo tu sklepów i kafejek.  Czas wolny  Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.


Dzień 04: Buenos Aires – Lujan – Buenos Aires

Śniadanie w hotelu. Przejazd do miejscowości Lujan, w której znajduje się najsłynniejsze w Argentynie Sanktuarium Matki Bożej. Wizyta w sanktuarium, do którego przybywają tysiące pielgrzymów, aby pomodlić się do XVII wiecznej figurki Matki Boskiej, udział w Mszy Świętej Przejazd w głąb Pampy- krainy nizinnej z obszarami rolniczymi. Okazja do spotkania z Gauchos - argentyński odpowiednik cowboy'ów, opcjonalnie wycieczka konna. Powrót do Buenos Aires.  Kolacja Nocleg w hotelu w Buenos Aires.

 

Dzień 05: Buenos Aires – Foz do Iguaçu

Śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot w rejon Wodospadów Iguassu, jednej
z największych atrakcji świata. Przejazd nad pobliskie wodospady. Spacer trasą Parku Narodowego Iguazu. Podziwianie wspaniałych widoków ze wszystkich możliwych punktów widokowych ze strony brazylijskiej. Wodospady sa położone na granicy brazylijsko – argentyńskiej  Składają się z wielu kaskad spadającej w czeluść rzeki Iguassu. Największe wrażenie robi Garganta del Diablo (Piekielna Gardziel), najsłynniejsza odnoga wodospadów. W parku narodowym obejmującym wodospady spotkamy się z bujną, tropikalną roślinnością.  Kolacja. Nocleg w hotelu w Foz

 

Dzień 06: Foz do Iguaçu

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Foz do Iguazu po stronie  Argentyny.  Następnie wyznaczonymi szlakami i w ekologicznej kolejce turystycznej będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów; przejdziemy trasę ok. 2 km pomostem aż do tarasu widokowego, z którego zachwycimy się pięknem największego wodospadu Iguazu - Garganta del Diablo (Diabelska Gardziel), mającego ponad 70 m wysokości. Podpłynięcie łódką motorową bezpośrednio pod ścianę wodospadów. Cena ok. 75 USD. Zakwaterowanie w  hotelu, kolacja i nocleg

 

Dzień 07: Foz do Iguaçu – São Paulo

Śniadanie Przejazd na lotnisko i wylot do Sao Paulo. City tour Pernoite

 

Dzień 08: São Paulo – Aparecida – Paraty

Śniadanie. Przejazd do Aparecidy - wizyta w starej Bazylice NMP, a następnie w nowej Bazylice, którą poświęcił Św. Jan Paweł II. Przechowywana jest tutaj figura Matki Boskiej, cudownie odnalezionej przez rybaków. Paraty rzejazd do Paraty zwiedzanie miasta. Jest to jedno z ładniejszych, portugalskich kolonialnych miasteczek. Spokojne, pozbawione aut i wykładane kamieniami ulice oraz stare kamieniczki ze sklepami i tradycyjnymi restauracjami tworzą niepowtarzalny nastrój dawnych lat. Kolacja  Nocleg

 

Dzień 09:  Paraty

Śniadanie. P. Rejs niewielkim statkiem pomiędzy zielonymi wyspami na jedną z dzikich plaż, gdzie będzie można w spokoju zażyć kąpieli, kolacja, nocleg.

 

Dzień 10: Paraty – Rio de Janeiro

Śniadanie i wyjazd do Rio de Janeiro. Wizyta w sambodoromo oraz na stadionie Maracana (tylko z zewnątrz). Wjazd kolejką linową na słynną Głowę Cukru - Pao de Açucar. Zobaczymy też pięknie położony pomnik Fryderyka Chopina. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 11: Rio de Janeiro

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rio de Janeiro: spacer po kolonialnym Starym Mieście. Wjazd na wzgórze Corcovado, z której rozpościera się wspaniała panorama miasta. Znajduje się tam królująca nad Rio de Janeiro statua Chrystusa Odkupiciela. Zobaczymy katedre i zobaczymy wspaniale plaze Ipaneme i Leblon
i Copacabane. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.


Dzień 12: Rio de Janeiro.

Śniadanie, czas wolny na plażowanie na przepięknej plaży Copacabana  lub wycieczki fakultatywne. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.


Dzień 13: Rio de Janeiro – Polska

Śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot z przesiadką do Warszawy.  

 

Dzień 14:  Polska

Przylot do Warszawy. Zakończenie pielgrzymki.

 

 

Świadczenia:​

 • transfer z i na lotnisko

 • noclegi w hotelach 3*/4*

 • śniadania 

 • przejazdy klimatyzowanym autokarem

 • polskojęzyczni przewodnicy

 • 1 rejs statkiem

 • biletywstępu: Corcovado, GłowaCukru, wodospady postronie argentyńskiej, Park Iguacu /Brazyli

Cena  nie obejmuje:

 • dodatkowych wycieczek nieuwzględnionych w programie

 • napojów w czasieposiłków

Ważne informacje:

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od: pogody, kondycji uczestników oraz godzin otwarcia obiektów.

Camille Santos  (Portugalski, Angielski)

Tel: 00 55 21 998 622229

Email: camille@pallottitour.com
• Skype: camille.pallottitour 

Casimiro Pac 

0048 51673-8421

00 351 918 915 835

Email: casimiro@pallottitour.com • Skype: casimiro2

Cadastur: 19.022680.10.0001-3   CNPJ: 07.772.005/0001-81
 • Facebook Social Icon
 • Twitter ícone social
 • YouTube Social Icon
 • Instagram
Desenvolvimento: mscriacao@gmail.com - 21 98176-2047 (Marcello Santos)