top of page

Profesjonalizm, komfort i
bezpieczestwo!

Pallotti Tour Biuro pielgrzymkoweto  jedyne polskie biuro turystyczne w Brazylii z siedzibą w Rio de Janeiro.
 

Jesteśmy bezpośrednim, lokalnym organizatorem wyjazdów pielgrzymkowych, wypoczynkowych oraz motywacyjnych (nr rejestru w Embratur: RJ10.07.772.005/0001-81). Współpracujemy także z biurami podróży, agentami turystycznymi i parafiami.
 

Organizujemy zarówno wyjazdy indywidualne (m.in. podróże poślubne, wyjazdy rodzinne) jak i grupowe. Pomagamy również w rezerwacji hoteli i przygotowujemy propozycje ciekawych wycieczek fakultatywnych.  Dzięki doskonałej znajomości lokalnej kultury oraz realiów dostosowujemy nasze wycieczki do potrzeb klienta tak, aby był to czas spędzony ciekawie, bezpiecznie oraz wypełniony niezapomnianymi wrażeniami.
 

Oprócz Brazylii organizujemy wyjazdy do innych krajów Ameryki Południowej, m.in.:  Argentyny, Paragwaju, Boliwii i Chile.
 

Nasz zespół to doświadczeni pracownicy, od lat związani z sektorem turystyki. Jesteśmy pasjonatami podróży, którzy dokładają wszelkich starań, aby Państwa wyjazd był zrealizowany na najwyższym poziomie. Jako lokalny tour operator współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi kontrahentami, przewoźnikami, właścicielami hoteli oraz restauracji.  W czasie naszych wyjazdów kładziemy duży nacisk na wartości duchowe i estetyczne oraz na ogólną atmosferę podczas podróży.

Na miejscu będą czekać na Państwa doświadczeni i wykwalifikowani przewodnicy, którzy w sposób przystępny i jednocześnie ciekawy umieją przekazać wiedzę na temat odwiedzanych miejsc i obiektów.

bottom of page