top of page

Jak kupić tanie loty w Brazylii?

Wielu turystów przybywa do Brazylii lotami czarterowymi, zatrzymując się w jednym mieście, ale chcą skorzystać z okazji, aby poznać inne regiony. Jednak loty pomiędzy Rio de Janeiro a Salvadorem mogą być droższe niż z Polski do Brazylii! Tak! Brazylia ma obecnie tylko 3 linie lotnicze obsługujące loty krajowe, jak wspomniano w naszym tekście: https://www.pallottitour.com/post/poznaj-3-największe-linie-lotnicze-w-brazylii-i-dowiedz-się-jak-kupować-biletyPonieważ nie ma konkurencji cenowej, linie lotnicze pobierają wysokie opłaty. Z drugiej strony trzeba też wziąć pod uwagę, że Brazylia jest bardzo duża, a lot na przykład między Porto Alegre a Natal to prawie taka sama odległość jak między Salvadorem a Lizbona! Aby kupić tanie loty po Brazylii, trzeba planować. Minimum 3 miesiące. Można trafić na promocję kupując z miesięcznym wyprzedzeniem, jednak trzeba zachować rozsądek i szukać codziennie.

Koszt lotu między Rio de Janeiro a Salvadorem może wynosić od 500 reali do 3000 reali, czyli od 100 do 600 euro. Trzeba też zwrócić uwagę na święta, kiedy ceny lotów mocno rosną, oraz na sezon wysoki, który przypada na grudzień, styczeń, luty i lipiec. Widzieć: https://www.pallottitour.com/post/kiedy-podróżować-do-brazylii

Jak zawsze radzimy, zaplanowanie podróży to najlepszy sposób, aby wydać mało i mniej się nudzić!!! Odwiedź z nami Brazylię, mamy ponad 30-letnie doświadczenie! Podróżuj z ludźmi, którzy naprawdę znają Brazylię.


0 comentário

Comments


bottom of page