08
dni
PROGRAM 1
 Portugalia
Porto - Santiago de Compostela - Braga - Fatima - Lizbona

Dzień 01: Polska –Porto

Przejazd do hotelu. Ze względu ma późną porę dotarcia do hotelu, hotel nie zapewni w tym dniu kolacji.

 

Dzień 02: Porto –Santiago de Compostela

Śniadanie i zwiedzanie  Porto – zwiedzanie m.in. Katedra, spacer nadbrzeżem po starej dzielnicy Ribeira. Przejazd do Santiago de Compostela. Obiadokolacja i nocleg.  

 

Dzień 03: Santiago- Braga- Fatima

Śniadanie. Wykwaterowanie i udanie się do sanktuarium św. Jakuba. Msza Pielgrzyma o godz. 12:00 i przejazd do Bom Jesus – jedno z najpiękniejszych sanktuariów
w Portugalii. Przejazd do Fatimy. Zameldowanie w hotelu , obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

 

Dzień 04: Fatima

Msza św. Śniadanie. Msza Św. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Fatimie z grobami Pastuszków i siostry Łucji, kaplica objawień, kościół św. Trójcy. Czas wolny na prywatną modlitwę. Obiadokolacja i nocleg. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

 

Dzień 05: Alcobaca – Nazare- Batalha

Msza św. Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie. Batalha - zwiedzanie klasztoru de Santa da Victoria (MB Zwycięskiej wpisany na listę Unesco), następnie przejazd do Alcobaça – opactwo Cystersów założone dla upamiętnienia wyzwolenia Santarem z rąk mauretańskich (zwiedzanie katedry). Na koniec Nazare – mała wioska rybacka z kościołem Nossa Senora da Nazare. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

 

Dzień 06: Lizbona 

Msza św. Śniadanie. Msza św. Wyjazd do Lizbony. Zwiedzanie katedry Hieronimitów uchodzącej za najznakomitszą budowlę Lizbony. Czas wolny. Następnie podejdziemy pod Wieżę Belem, Pomnik Odkrywców wzniesiony w pięćsetną rocznicę śmierci Henryka Żeglarza, najstarszą dzielnicę zwaną Alfama, Praca Rossio, Praca Comercio. Powrót do Fatimy  Obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

 

Dzień 07: Fatima 

Msza św. Śniadanie. Droga krzyżowa ścieżką pośród gajów oliwkowych prowadzącą do miejsca objawienia Anioła, jednego objawienia Matki Bożej, a na koniec dojdziemy do rodzimej miejscowości świętych Pastuszków. Czas wolny. Powrót do Fatimy autokarem. Obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

 

Dzień 08: Fatima –Porto

Msza św. Śniadanie i wyjazd na lotnisko w Porto.

Camille Santos  

    +55 21 998 622 229 

Email: camille@pallottitour.com
 Skype: camille.pallottitour 

Casimiro Pac 
+48 516 738 421 

Email: casimiro@pallottitour.com 

Skype: casimiro2

Pallotti Tour Agência de Viagens LTDA
 
CNPJ: 07.772.005/0001-81
Niterói - Rio de Janeiro - Brasil
Cadastur: 19.022680.10.0001-3 
cadastur-logo.png
  • Facebook Social Icon
  • Twitter ícone social
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram ícone social
Desenvolvimento: mscriacao@gmail.com - 21 98176-2047 (Marcello Santos)